Zaproszenie do udziału w "Jarmarku kieszonkowym - drugie życie zabawek"

Zapraszamy dzieci i oczywiście rodziców na wydarzenie "Jarmark kieszonkowy - drugie życie zabawek" .
Organizatorem wydarzenia, w które włączył się Pałac w Miechowicach, jest Przedszkole Miejskie Nr 14. Dzieci uczą się przedsiębiorczości, a także gospodarki o obiegu zamkniętym. Promujemy więc taki model produkcji i konsumpcji, który polega na dzieleniu się, pożyczaniu, ponownym użyciu, naprawie, odnawianiu i recyklingu istniejących materiałów i produktów tak długo, jak to możliwe.
Zatem - 10 grudnia w Pałacu dzieci z będą mogły sprzedać, kupić lub wymienić swoje nowe lub używane zabawki lub książki.
Jak wynająć sobie miejsce - przeczytacie w wydarzeniu!  https://fb.me/e/484JFDyCq
Jeśli nie chcesz niczego sprzedawać - ZAPRASZAMY NA ZAKUPY w godzinach od 10:00 do 13:00.

kieszonkowy