Rozwiązanie konkursu "Mój różaniec".

Bardzo dziękuję dzieciakom wraz z rodzinami za wykonanie przepięknych różańców. W konkursie wzięły udział dzieci z różnych grup w różnym wieku. Wykonano 28 różańców . Po burzliwych i długich obradach, komisja zgromadzona, by ocenić prace doszła do jednoznacznego wniosku „Wszystkie prace są staranne, ciekawe i pomysłowe”. W związku z powyższym, wszystkie zostają nagrodzone i wyróżnione. Dziś - 27.10 dzieciaki otrzymały piękne podarunki . Kreatywnym dzieciakom i ich rodzinom życzę wszystkiego dobrego i bardzo jeszcze raz dziękuje za tak duży oddzew.

Małgorzata Szypulska

konkursrozaniec