Kochani!

Piknik Rodzinny to wydarzenie, na które wszyscy niecierpliwie czekamy każdego roku. I tym razem nie mogło być inaczej. Jest to czas kojarzony z nadejściem wiosny, zbliżającego się lata oraz Świętem Dzieci
i ich Najbliższych.
Piknik otwierały występy dzieci , które zaprezentowały swoje umiejętności w ramach osobnego wystąpienia w każdej z grup przedszkolnych.
Następnie ogłoszone zostały wyróżnienia i nagrody za udział w konkursie „Recykling to super sprawa”. Oceniono staranność , estetykę i pomysłowość wykonania pracy.
W sposób szczególny wyróżniono pomoc ze strony najbardziej zaangażowanych w życie Naszego Przedszkola Rodziców, którzy oprócz braw otrzymali symboliczny upominek i podziękowanie. Dzieci mogły wypróbować swoich sił w zawodach sportowych, tj.: judo, rzut piłką do kosza, strzał do bramki, kręgle i slalom. Przejście przez wszystkie te kategorie umożliwiło otrzymanie medalu.
Jak zwykle mogliśmy liczyć na zaangażowanie Rodziców, którzy przygotowali : ziołowy zakątek, kącik brokatowych tatuaży, loterię fantową oraz kącik robienia baniek mydlanych.
Na gości czekały oczywiście stanowiska kulinarne z różnego rodzaju poczęstunkami.
Pomimo ulewnego deszczu, który skróciła czas trwania naszej radosnej uroczystości, już teraz nie możemy się doczekać następnego razu!

Raz jeszcze dziękujemy za współpracę, za liczne przybycie oraz wszystkim tym osobom, bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć.

Do zobaczenia!

piknik3