Konkurs Piosenki Rozśpiewana Rodzinka

W dniu 08.05.2019r. po raz drugi na terenie gminy Bytom został zorganizowany przez nasze przedszkole "Konkurs Piosenki Rozśpiewana Rodzinka", który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu. Honorowymi gośćmi byli: Prezydent miasta Bytom p. Mariusz Wołosz, Wiceprezydent miasta Bytom
p. Adam Fras, Podinspektor Wydziału Edukacji miasta Bytom p. Marta Sikora i Martyna Gralla. Do konkursu przystapiło 5 zespołów rodzinnych. Jury przyznało nagrody: Grand Prix: Four Oranges "Tańcz, tańcz, tańcz" Przedszkole Miejskie nr 5 Bytom. Wyrożnienie specjalne: Rodzina Państwa Rastawickich "Duszki leśne" Niepubliczne Przedszkole Sportowa Rodzinka. Wyrożnienia: Duet muzyczny "Nowaki" "Połączyła nas muzyka" Przedszkole Miejskie nr 21 Bytom, Nadia Maciejak i Maja Senator "Szla dzieweczka do laseczka" Przedszkole Miejskie nr 20 Bytom, Zofia i Antonina Młynarczyk "Biedroneczki są w kropeczki" Przedszkole Miejskie nr 35 Bytom. Konkurs uświetniły: gość specjalny wokalistka p. Marlena Patynko oraz Gromada Zuchowa "Tygryski" z naszego przedszkola, którzy zaprezentowali piosenki ze swojego repertuaru. Konkurs przebiegał w miłej i rodzinnej atmosferze . Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.

RODZINKA

RODZINKA1