Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

Składamy wielkie podziękowania rodzicom z grupy "Sówki": państwu Kodrębskim, za dumne reprezentowanie naszego przedszkola i Gromady zuchowej "Tygryski" na uroczystych obchodach z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Kościele Trójcy Świętej o godz 9, następnie odbył się korowód w stronę pomnika Wolności. Tam właśnie poszczególne grupy społeczne w tym nasza Zosia z rodziną złożyła kwiaty. Na koniec wszyscy uczestnicy z naszego przedszkola zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z prezydentem Bytomia - Mariuszem Woloszem.

3maj

3maj2